Toorus - wózki widłowe Toyota & Mitshubishi & Linde

IMPORTER Japońskich Wózków Widłowych NOWE I UŻYWANE

Historia firmy

Historia
firmy

Firma rozpoczęła swoja działalność od importu wózków widłowych w roku 1997, początkowo importując wózki różnych producentów, a od roku 1999 skupiła się na imporcie sprzętu japońskiego marki Toyota i Mitsubishi. Wraz z rosnącymi potrzebami rynku uruchomiła dział serwisu dla własnych klientów, jak również dział sprzedaży części zamiennych dla wyspecjalizowanych serwisów wózków widłowych. Poszerzyła także ofertę o wynajem podnośników widłowych dla firm, które nie chcą posiadać własnego taboru, a używany sprzęt jest im niezbędny w prowadzonej działalności gospodarczej firmy, jak i tych ,które korzystają z usług tego sprzętu sporadycznie.

Co oferujemy?
priorytety

Chcąc sprostać satysfakcji klientów, wysoka jakość usług, jak i sprzedawanych towarów to nasz priorytet. Każdy przejmowany przez nas wózek widłowy poddawany jest dokładnemu przeglądowi, technicznemu, którego efektem jest obiektywne i godne zaufania stwierdzenie jakości danego urządzenia. Sprowadzane części zamienne od renomowanych światowych dostawców są najwyższej jakości.

  • Szybki, mobilny i profesjonalny serwis
  • Dostarczamy części zamienne do wszystkich typów wózków widłowych
  • Wynajmujemy wózki widłowe na różne okresy
  • Zapewniamy kompleksową obsługę transportu wewnętrznego klienta przez naszą firmę, dostarczając nasze wózki widłowe i biorąc na siebie obowiązki utrzymania ich w ruchu.
  • Gwarantujemy nieprzerwaną pracę za i wyładunkową
Tomasz Walkiewicz

Tomasz Walkiewicz
Własciciel firmy

Dane Korespondencyjne

Siedziba firmy

ul. Kcyńska Nowe Osiedle 4, 89-200 Szubin.

Centrum Informacyjne

Telefon:(+48) 52 384-39-54
FAX:(+48) 52 384-39-54

Jak dojechać

Jak dojechać Masz pytania - napisz